• +48 791 365 651
  • klub@zdrowieznatury.suwalki.pl
  • Suwałki, ul. Noniewicza 44A/4
PRO

Z okazji Nowego Roku 2023 wszystkim naszym Klientom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w pracy zawodowej. Niech ten Nowy 2023 Rok, który właśnie się rozpoczął przyniesie Wam wszystkim wiele spokoju, miłości, spełnienia marzeń, życzliwości i nadziei na lepsze czasy.

.

Rok 2023 jest PIĄTYUM ROKIEM funkcjonowania naszego gabinetu pod szyldem Suwalskiego Klubu Zdrowia, wiec jest to dla nas Rok Jubileuszowy.

Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom za korzystanie z naszych usług i porad zdrowotnych. Mamy nadzieję, że nasza działalność prozdrowotna w jakimś stopniu przyniosła Państwu wymierne i pozytywne efekty w formie poprawy zdrowia i korzystnej zmiany swojej świadomości w tematyce profilaktyki i leczenia chorób metodami naturalnymi.

Jesteśmy świadomi, że nie zawsze udało nam się sprostać wszystkim wyzwaniom i oczekiwaniom z Państwa strony, jednak chcielibyśmy zapewnić, że nasze intencje zawsze były i są dobre. Staraliśmy się, staramy się i będziemy dalej starać się, jak najlepiej wykonywać naszą pracę w myśl hasła “Primum non nocere” – po pierwsze nie szkodzić.

Dziękując tym wszystkim, którym mogliśmy w jakiś sposób pomóc naszą działalnością, zapraszamy do skorzystania  ze specjalnie przygotowanej dla Państwa na miesiąc styczeń 2023 r. oferty cenowej na nasze usługi. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać wszyscy ci, którzy w ciągu tych pięciu lat byli naszymi Klientami. Promocja jest także skierowana do najbliższych członków Państwa rodziny (męża, żony, rodziców, dzieci, rodzeństwa).

Aby skorzystać z naszej Jubileuszowej Promocji wystarczy zadzwonić do nas na nr tel. +48 791 365 651 i umówić szczegóły lub wysłać SMSa podając imię i nazwisko i informację, że chcecie Państwo skorzystać z badania w promocyjnej cenie. Oddzwonimy niebawem.
Warunkiem jest umówienie (rejestracja) wizyty w miesiącu styczniu, przyjąć Państwa możemy do końca lutego 2023 r.