• +48 791 365 651
  • klub@zdrowieznatury.suwalki.pl
  • Suwałki, ul. Noniewicza 44A/4
CZYTELNIA
Pigułka na wszystko nie istnieje – “Ogarnij zdrowie” sam i tylko naturalnie

Pigułka na wszystko nie istnieje – “Ogarnij zdrowie” sam i tylko naturalnieNie wiem czy jesteś tego świadomy, ale nikt nie może równie dobrze zadbać o Twoje zdrowie, jak Ty sam. Żaden lekarz, zielarz, naturopata… żadna pigułka nie wróci ci zdrowia, jeśli sam o nie nie zadbasz.

Powinieneś także wiedzieć, że zdrowie to nie tylko dobre wyniki krwi, to nie tylko brak choroby… dobre zdrowie to cos więcej, to temat bardzo szeroki. I właśnie o szerokim spektrum spraw, przyczyn, źródeł, powodów, czynników, efektów, skutków, bodźców, potrzeb itp. rzeczy będziemy mówić w serii podcastów, którego pierwszy odcinek udostępniamy dzisiaj… więc bądź z nami na bieżąco !!! 🙂

“Ogarnij zdrowie” cz. 1

Zastanawiasz się, jak ogarnąć swoje odżywianie, myśli, aktywność fizyczną, rozwój osobisty i dbanie o siebie?

Dobrze wiemy, że ciężko odnaleźć się w gąszczu informacji i porad dotyczących zdrowia i każdemu zdarza się mówić „nie ogarniam”. Dlatego właśnie w tych podcastach pokażemy Ci, że dbanie o siebie i swoje zdrowie może być łatwe i przyjemne, a ogarnąć zdrowie może każdy! 🙂

Znajdziesz tutaj spotkania z ciekawymi gośćmi, wypowiedzi ekspertów, wiedzę o szeroko pojętym zdrowiu przekazaną w łatwy i przyjemny sposób oraz proste porady, jak dbać o siebie, które możesz natychmiast zastosować w praktyce. Słuchaj naszych podcastów, czerp z nich jak najwięcej i przekonaj się, że troska o siebie i swoje dobre samopoczucie to najlepsza inwestycja, która będzie owocować każdego dnia!

Podcast „Ogarnij zdrowie” to projekt tworzony w ramach działalności Fundacji World Healthy Living Foundation. Jako Suwalski Klub Zdrowia “Zdrowie z Natury” współpracujemy WHLF od dawana, jesteśmy organizacją non-profit, która zajmuje się promocją oraz propagowaniem szeroko pojętego zdrowia. Od początku swojej działalności zorganizowała już ponad 1 000 konferencji i webinarów zdrowotnych przy udziale Ekspertów z różnych dziedzin oraz liczne akcje promujące zdrowy i świadomy styl życia.

Więc ruszamy…

#01 – Jak ogarnąć zdrowie i od czego zacząć? – rozmowa z psychodietetykiem Anną Wróbel

To w końcu jak to jest z tym ogarnięciem zdrowia?

Czy każdy z nas może je ogarnąć? Jeśli chcesz zmienić swój styl życia, a nie wiesz jak się za to zabrać, to uspokajamy. To może być łatwe i przyjemne!

W tym odcinku, nasz Gość psychodietetyk Anna Wróbel podpowie Ci, jak metodą małych kroków możesz wprowadzać zdrowe nawyki do swojego życia i od czego zacząć swoją przygodę ze zdrowiem. A tym samym poprawić stan swojego zdrowia i ogólne samopoczucie!

Pamiętaj, każdy czas jest dobry, by zacząć zdrowo żyć 😊 Gość odcinka: Anna Wróbel – Dyplomowany psychodietetyk oraz trener rozwoju osobistego – https://www.facebook.com/psycho.cialo