• +48 791 365 651
 • klub@zdrowieznatury.suwalki.pl
 • Suwałki, ul. Noniewicza 44A/4
CZYTELNIA
DuoLife Keratin Hair Complex – zdrowe, gęste i dobrze odżywione włosy

DuoLife Keratin Hair Complex – zdrowe, gęste i dobrze odżywione włosy

Piękne, zdrowe, gęste i dobrze odżywione włosy to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Ich wygląd uzależniony jest od naszego stanu zdrowia, tego co jemy, jakie witaminy i minerały dostarczamy do naszego organizmu. Zdrowe i gęste włosy świadczą o tym, że w naszym ciele wszystko funkcjonuje prawidłowo, natomiast słabe, cienkie i łamliwe są dla nas informacją że w naszym organizmie zachodzą nie korzystne zmiany. Dbanie o zdrowe włosy jest więc ściśle połączone z troską o zdrowie.

Duolife Keratin Hair Complex to suplementów diety w płynnej formie, który działa od wewnątrz organizmu i dzięki temu jego skuteczność jest szybko widoczna i długoterminowa. Suplement  bazujący na keratynie oraz zawartych w jego składzie naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego opatrzonych międzynarodowymi patentami.

Duolife Keratin Hair Complex działa w 3 krokach:

  • Keratin Hair Complex pomaga włosom rosnąć.
   Ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji figowej wpływają na pobudzanie włosów do wzrostu poprzez indukcję do namnażania komórek brodawkowatych występujących w mieszkach włosowych. Efektem są tzw.„baby hair”.
  • Keratin Hair Complex Hamuje wypadanie włosów
   Unikalna kompozycja składników została dobrana tak, aby zoptymalizować proces stymulacji i odbudowy włosa. Wszystkie użyte składniki uzupełniają się wzajemnie, tworząc płynną Keratynową Terapię Odżywczą Włosa. Preparat zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.
  • Keratin Hair Complex Dodaje włosom gęstości i objętości
   W produkcie Keratin Hair Complex występują owoce amli, które są źródłem ważnej dla włosów witaminy C. Niedobór witaminy C przyczynia się do pogorszenia funkcjonowania skóry głowy, co sprawia, że proces tworzenia łodygi włosa zostaje zaburzony i pojawia się problem z wypadaniem włosów. Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek winogron, wpływa na odżywienie i stymulację cebulek włosów. Składniki te decydują o ulepszonej strukturze włosa i uszczelnieniu jego warstwy ochronnej.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania obszernego (47 min.) wykładu właśnie na temat Keratin Hair Complex, jednego z najnowszych produktów firmy DuoLifeDziałanie Duolife Keratin Hair Complex:

 • Wypadanie Twoich włosów zmniejszone o 34% już po miesiącu stosowania

 • Znaczna redukcja wypadania włosów. 86% po pełnej kuracji

 • Twoje włosy 10x mocniejsze i 2x bardziej sprężyste, niż przed terapią

 • Znaczna poprawa objętości i gęstości XXL dla włosów cienkich

 • Rezultaty działania widoczne po 3 miesiącach stosowania

 

 

 

Views: 16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *